Günümüz teknolojisi ve içinde bulunduğumuz iklimsel değişikliklerden, müşterilerimizin gerek güvenlik gerekse en önemlisi zararlı güneş ışınlarından korunmak herkesin hakkı, bizde bu durumu kendimize ilke edinerek, binalarınızın dış kabuğunda bulunan ürenlerimiz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Galeri

İletişim

0541 435 32 30

Bengiler Mah. Ürkmez Cad. 95/A Seferihisar/İzmir

info@demirpanjur.com

brisoley

Dış Cephe Brisoley ( Jaluzi )

Jaluzi Sistemleri (dış cephe jaluziler ) alüminyum yan kanallar kılavuzluğunda birbirine bağlı alüminyum C şeklinde 80mm lameller tekniğine dayanmaktadır. Yatay düzlemde değişik açılara getirilebilen lameller ışığın süzülmesini sağlayarak rahatsız edici yansıma efektini önler ve dilediğiniz kadar ışığın binaya girmesini sağlar. Bu sistemde içeriden dışarısı rahatça görülebilir , dışarıdan içerinin görünmesi engellenir.

Düşey düzlemde de arzu edilen yükseklikte konumlandırılarak dış çevre ile olan görsel temas muhafaza edilebilir. Manzarayı doyasıya izlemenize yardımcı olur. Her cephenin görümüne uyum sağlamakta ve cephede fark yaratmaktadır.

Güneş ışığı, ısı, soğuk, nem, yağmur ve kar gibi etkenlere dayanan dış cephe jaluziler sayesinde uzun yıllar kullanımı süren jaluzilere sahip olacaksınız.

'DEN FAZLA
MUTLI MÜŞTERİ
YILI AŞKIN
ENGİN TECRÜBE
Demir Panjur

Hizmet Alanlarımız

Panjur, PVC Doğrama, Zip Perde, Tente ve Pergola,
Dış Cephe Brisoley(Jaluzi), Motorlu Giyotin