Günümüz teknolojisi ve içinde bulunduğumuz iklimsel değişikliklerden, müşterilerimizin gerek güvenlik gerekse en önemlisi zararlı güneş ışınlarından korunmak herkesin hakkı, bizde bu durumu kendimize ilke edinerek, binalarınızın dış kabuğunda bulunan ürenlerimiz ile müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Galeri

İletişim

0541 435 32 30

Bengiler Mah. Ürkmez Cad. 95/A Seferihisar/İzmir

info@demirpanjur.com

Tente Pergola
Tente ve Pergola

Tente Pergola

Gölgenin ötesi…

Alüminyum kasetli tente, şık tasarımı ve renkli görünümüyle dış cephelere estetik katmak için geliştirildi. kumaşını ve çalışma mekanizmasını doğa şartlarından tam korur ve kompakt kaset yapısı sayesinde konut ve mekanlara modern bir görüntü katar. Kasetli tente, kapalı konumdayken rüzgarlı havalarda gürültü çıkarmaz ve tente mekanizması rüzgarın kuvveti ile zorlanmaz..

Pergola sistemi,

Mevsimlerden bağımsız lüks dış yaşamın vazgeçilmez ürünü olan geri çekilebilir hareketli tavan sistemi-otomatik pergola sistemi olarak da bilinen pergola sistemleri,sunduğu farklı seçenekler sayesinde tüm mekanlara uygulanabilir.Modüller birbirine eklenerek ve geniş renk kombinasyonları ile sonsuz varyasyonlar yaratılır. Mekana özel mimari modeller her projeye uygun estetik çözümler sunmak için tasarlanmıştır.

'DEN FAZLA
MUTLU MÜŞTERİ
YILI AŞKIN
ENGİN TECRÜBE
Demir Panjur

Hizmet Alanlarımız

Panjur, PVC Doğrama, Zip Perde, Tente ve Pergola,
Dış Cephe Brisoley(Jaluzi), Motorlu Giyotin